Bitlis Kalkınma Vakfı | www.bikav.org.tr BİTLİS KALKINMA VAKFI
+90 (216) 334 13 14
İLETİŞİM
ANA SAYFA | VAKFIMIZ | VAKIF HABERLERİ | VAKIF DUYURULARI | FOTOĞRAF GALERİSİ | YAYINLARIMIZ | PROJELERİMİZ
Vakıf Haberleri
Vakfımız 8 Ağustos günü Bitlis’te Türkiye Futbol Federasyonu ile birlikte Bitlis-Muş dostluk maçını düzenledi
Vakfımız 8 Ağustos günü Bitlis’te Türkiye Futbol Federasyonu ile birlikte Bitlis-Muş dostluk maçını düzenledi
Eklenme Tarihi : 15.11.2010 15:40:58

8 Ağustos Günü Bitlis’te Türkiye Futbol Federasyonu ile birlikte Bitlis Muş dostluk maçını organize eden Vakfımız 14:30’da başlayan maçı Mütevelli heyeti üyemiz Mustafa Güllaç’ın sembolik olarak topa vurmasıyla başlamıştır.

Maçtan sonra birinci olan Bitlis’in ve ikinci olan Muş Spor’un kupalarını veren Güllaç duygularını şu şekilde ifade etti; vakıf olarak bu dostluk maçını organize etmeye karar verdiğimizde bu kadar heyecanlı olacağını düşünmemiştim. Müthiş bir heyecan duydum. Fakat şunu da belirtmek isterim ki Bitlis’in bir takımının herhangi bir profesyonel ligde olmayışı Bitlisin sporu için üzüntü verici bir durumdur. Önümüzdeki günlerde herkesin bu konuya eğileceğine ve Bitlis’in bir takımını profesyonel bir lige taşıyacaklarına olan inancım tamdır. Şeklinde konuştu.

Vakfımızın Gençlik ve Spor komisyonu Başkanı Hıdır Aydın ise şunları ifade etti; Vakfımızın Gençlik ve Spor komisyonu olarak 8 Ağustos tarihinde ilimizde Bitlis-Muş dostluk maçı organize etmek istediğimizi Genel Başkanımız Sayın Abdulbesir Ceylan’a söyledik. Genel Başkanımız da ilgili yerlerle görüştükten sonra gerekli resmi yazışmalar yapıldı ve Vakıf olarak bu organizasyonu gerçekleştirdik. Bundan sonraki zamanlarda daha geniş organizasyonlarla Bitlis halkı ve gençliği için çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler içerisinde olacacağız. Şeklinde konuştu.

Haberler RSS RSS
Bitlis Kadıneli Kooperatifi Kadıneli Projesi
DUYURULAR Duyuru RSS
Tüm Duyurular
İnsan Kaynakları
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.