Bitlis Kalkınma Vakfı | www.bikav.org.tr BİTLİS KALKINMA VAKFI
+90 (216) 334 13 14
İLETİŞİM
ANA SAYFA | VAKFIMIZ | VAKIF HABERLERİ | VAKIF DUYURULARI | FOTOĞRAF GALERİSİ | YAYINLARIMIZ | PROJELERİMİZ
Vakıf Haberleri
Bizler BİTLİS KALKINMA VAKFI olarak milli iradeye, devletimize, özellikle millet iradesinin temsilcisi olan milletvekillerine, Gazi Meclise yönelik 15 Temmuz gecesi başlatılan ve 16 Temmuz sabahı etkisiz hale getirilen darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.
Her türlü darbe ve kalkışmaya karşı halkın demokratik direnme hakkı kutsaldır. Parlamenter demokrasimizin yarattığı tarihsel birikimin gücüyle bu girişim başarısız kılınmıştır.... Bizler BİTLİS KALKINMA VAKFI olarak milli iradeye, devletimize, özellikle millet iradesinin temsilcisi olan milletvekillerine, Gazi Meclise yönelik 15 Temmuz gecesi başlatılan ve 16 Temmuz sabahı etkisiz hale getirilen darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.
Bikav Sizlerin Ve Geleceğimizin Mutluluğu İçin Vardır.
Bilindiği üzere dünya üzerindeki yaşamlarımız sınırlıdır.Lütuf edilen süreci iyi değerlendirmek,kendimiz ,gelecek nesillerimiz için daha mutlu huzurlu ortamı hazırlamak toplum katmanlarının görevidir..... Bikav Sizlerin Ve Geleceğimizin Mutluluğu İçin Vardır.
Vakfımız tarafından Avrupa Birliği ve Çalışma Bakanlığı destekli Eren üniversitesi, Bitlis valiliği partnerliği ile gerçekleştirilen kadın eli proje sertifika töreni yapıldı.
Vakfımız tarafından Avrupa Birliği ve Çalışma Bakanlığı destekli Eren üniversitesi, Bitlis valiliği partnerliği ile gerçekleştirilen kadın eli proje sertifika töreni yapıldı.... Vakfımız tarafından Avrupa Birliği ve Çalışma Bakanlığı destekli Eren üniversitesi, Bitlis valiliği partnerliği ile gerçekleştirilen kadın eli proje sertifika töreni yapıldı.
Vakfımızın öncülüğün de Bitlis belediyesi ve Polisan Holdingle Bitlis boyama şenliği gerçekleştirildi.
Vakfımızın öncülüğün de Bitlis belediyesi ve Polisan Holdingle Bitlis boyama şenliği gerçekleştirildi.... Vakfımızın öncülüğün de Bitlis belediyesi ve Polisan Holdingle Bitlis boyama şenliği gerçekleştirildi.
Vakfımız tarafından Bitlis tanıtım belgeseli yapıldı.
Vakfımız tarafından Bitlis tanıtım belgeseli yapıldı.... Vakfımız tarafından Bitlis tanıtım belgeseli yapıldı.
1 2 3 4
Bitlis Kadıneli Kooperatifi Kadıneli Projesi
DUYURULAR Duyuru RSS
Tüm Duyurular
İnsan Kaynakları
KA İnternet Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.